Meble na wymiar

Szafy i garderoby na wymiar

Niezależnie od wielkości przestrzeni przechowywania przedmiotów codziennego użytku, jej funkcjonalne rozplanowanie potrafi poprawić jakość życia. Projektujemy i wykonujemy szafy i garderoby na zamówienie o dowolnym wymiarze i układzie wewnętrznym, dostosowanym do oczekiwań użytkownika. Pojemność mebli ubraniowych, gospodarczych, biurowych i kuchennych oraz zastosowane w nich ergonomiczne rozwiązania zwiększają komfort przechowywania, przy zachowaniu optymalnych wymiarów względem możliwości powierzchniowych wnętrza.

Prawdziwy komfort na zamówienie

Modernizujemy istniejące realizacje biurowe, kuchenne, garderoby ubraniowe i przestrzenie gospodarcze, uwzględniając możliwość wprowadzania dalszych modyfikacji. Wykonujemy nowe projekty wolnostojące lub wykorzystujemy naturalne wnęki, sumiennie zagospodarowując przestrzeń. Nasze szafy na wymiar, zarówno ubraniowe, gospodarcze, kuchenne, jak i biurowe tworzone są z trwałej płyty wiórowej laminowanej, jednak wykonujemy również zamówienia nietypowe, w których sięgamy po naturalne drewno lub kompozycje kilku materiałów. Płyta laminowana sprawdza się we wnętrzu zamówionej indywidualnie garderoby ubraniowej lub szafy gospodarczej na wymiar. Elementy zewnętrzne w szczególności, gdy mebel dedykowany jest reprezentacyjnej przestrzeni biurowej lub kuchennej na życzenie klienta tworzymy z płyt fornirowych lub lakierowanych.

Meble na wymiar – idealne dla Twojego wnętrza

Dostępna paleta barw, pomysłowe wzornictwo oraz bogactwo dekorów sprawia, że każde zamówienie to niepowtarzalna realizacja, zmieniająca obraz kuchni i każdego innego pomieszczenia, zachwycająca użytkownika. Nie zależy na na krótkotrwałym efekcie, dlatego wykańczamy nasze garderoby i szafy ubraniowe, gospodarcze, biurowe i kuchenne tak, by cieszyły oko każdego dnia przez długie lata. Ożywiamy przestrzeń, zapewniamy jej funkcjonalność i odświeżamy nadany styl uważnie słuchając naszych klientów – wszystkie garderoby i szafy na wymiar z rzeszowskiego zakładu niosą satysfakcję, zarówno nam, jak i użytkownikom.

Nowoczesne przechowywanie ubrań

Dostępne w ofercie szafy na wymiar służą do przechowywania ubrań i przedmiotów codziennego użytku. Można umiejscowić je i zagospodarować zarówno w przedpokoju, jak i w sypialni lub zaadoptować w tym celu całe pomieszczenie, pod postacią nowoczesnej, funkcjonalnej garderoby na zamówienie. Wszystkie projektowane meble wyposażone są w dużą ilość półek i drążków na ubrania wierzchnie oraz pojemne szuflady bieliźniane.

Funkcjonalne szafy gospodarcze i garderoby sezonowe

Można przechowywać w nich przedmioty wykorzystywane czasowo, zajmujące zwykle znaczną część dostępnej przestrzeni. Z uwagi na ergonomiczne rozplanowanie, w szafach gospodarczych na zamówienie bez trudu zmieszczą się deski do prasowania, rozkładane suszarki czy odkurzacze. Ponadto meble te wyposażone są zawsze w dodatkowe półki i uchwyty, zwiększające ich funkcjonalność, pozwalające m.in. na przechowywanie ubrań sezonowych.

Biurowa ergonomia

Dostępne w nasze ofercie garderoby na ubrania i szafy biurowe stanowią bardzo dobre rozwiązanie w publicznej przestrzeni reprezentacyjnej, konferencyjnej oraz domowych gabinetach. Posiadając transparentne drzwiczki przesuwne, ergonomicznie zaprojektowane meble biurowe umożliwiają również wygodne przechowywanie dokumentacji firmowej.

Szafy kuchenne

Jeśli ze względu na wielkość pomieszczeń nie ma możliwości wydzielenia przestrzeni na domową spiżarkę, szafy kuchenne na wymiar mogą okazać się najlepszą alternatywą. Wyposażone w optymalną ilość półek zabudowy kuchenne na zamówienie pozwolą użytkownikom mieć wszystkie domowe przetwory oraz zimowe zapasy zawsze pod ręką.

Wygodny montaż bez wiercenia

Nasze projekty mebli na wymiar i zabudowy kuchennej, do biur, gospodarczej czy garderoby ubraniowej wykonywane na indywidualne zamówienie wzornictwem odpowiadają najnowszym trendom wnętrzarskim. Podczas każdej realizacji zapewniamy opiekę projektanta już na etapie tworzenia szkicu i wstępnej wizualizacji, aż po zakończenie montażu i odbiór prac.

Garderoby na wymiar służące latami

Nasze meble na zamówienie do pomieszczeń gospodarczych, biurowych, kuchni oraz sypialni wykonujemy ze sprawdzonych materiałów, trwałych i odpornych na działanie czynników zewnętrznych oraz uszkodzeń mechanicznych. Wykańczając nasze realizacje dbamy o szczegóły, by każdy projekt był funkcjonalny i efektowny wizualnie. Zapewniamy terminowy montaż oraz elastyczną realizację każdego, indywidualnego zamówienia garderoby na wymiar – urzeczywistniamy marzenia o wnętrzach doskonałych, biurowych i prywatnych.

Szafy ubraniowe

Służą do przechowywania ubrań. Można umiejscowić je w przedpokoju, w sypialni lub w garderobie. Wyposażone są w dużą ilość półek i drążków oraz szuflady bieliźniane.  

 

Szafy gospodarcze

Służą do przechowywania np.: deski do prasowania, rozkładanej suszarki, czy odkurzacza. Wyposażone zawsze są w odpowiedniej wielkości półki i uchwyty.

Szafy biurowe

Bardzo dobre rozwiązanie dla biur oraz domowych gabinetów. Posiadające przeźroczyste drzwiczki przesuwne sprawdzą się do przechowywania segregatorów na dokumenty.

Szafy kuchenne

Jeśli nie posiadamy domowej spiżarki, taka szafa może być alternatywą. Wyposażona w maksymalną ilość półek z przeznaczeniem na domowe przetwory i zimowe zapasy.

Montaż bez wiercenia

Wyjątkowe pomysły na projekt zgodne z najnowszymi trendami. Opieka projektanta od wstępnego projektu, aż do zakończenia montażu i odbioru prac.

Przyjazne środowisku

Wysoka jakość wykonania mebli, zastosowanych materiałów oraz dbałość o szczegóły. najlepsze komponenty wpływają na trwałość naszych produktów.

Najwyższa jakość

Terminowość, możliwość negocjacji i elastyczne podejście do każdego realizowanego projektu, a w szczególności dogodne terminy montażu.