O nas

We współpracy z naszymi klientami od lat tworzymy meble i zabudowy pomieszczeń domowych i biurowych na wymiar, które wyznaczają nowe standardy współczesnej elegancji aranżacyjnej. Doświadczenie i szczegółowe poznanie koncepcji nowoczesnego designu pozwala nam łączyć w spójną całość tradycyjne formy, funkcjonalne rozwiązania i efektowne, minimalistyczne obrazy geometryczne. Projektowane i wykonywane na zamówienie meble biurowe, kuchenne, łazienkowe, szafy wnękowe oraz garderoby dostosowujemy do oczekiwań klienta, wykorzystując maksymalnie możliwości przestrzenne pomieszczeń, tych otwartych i ustawnych, jak również tych o skomplikowanym układzie i niewielkiej powierzchni.

Rozwiązania z rozsądku, które urzekają wizualnie

Zgłębiając nowoczesne idee projektowania i aranżowania wnętrz użytkowych, staramy się wychodzić naprzeciw wymaganiom i przekraczając oczekiwania naszych klientów. Uwzględniając ich preferencje i gusta wybieramy do produkcji mebli sprawdzone rodzaje materiałów oraz dopasowujemy do nich wizualnie i funkcjonalnie solidnie wykonane akcesoria.

Sprawiamy, by żyło się Państwu piękniej i bardziej świadomie – dlatego nasze kuchnie, projekty garderoby sypialnianej czy szaf w holu stanowią przykład kompozycji wzorniczej, obejmującej funkcjonalne, ergonomiczne rozwiązania, zapewniające pożądaną wygodę.

Wykorzystaj przestrzeń, którą posiadasz

Realizujemy projekty zabudowy garderoby oraz szaf wolnostojących i wnękowych, wykorzystując naturalne atuty układu przestrzennego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo propozycje z drzwiami uchylnymi oraz przesuwnymi, lustrzanymi oraz wykończonymi zgodnie ze stylem wnętrza.

Z naszą pomocą wypełnią Państwo pomieszczenie, nie dominując jego powierzchni użytkowej, a wykorzystując pozornie nieustawne miejsca. Wykonujemy zabudowy wymagające indywidualnych rozwiązań, w szczególności w pokojach ze skosami oraz wnęk schodowych, tworząc funkcjonalne szafy ubraniowe, gospodarcze i biurowe w miejscach z ukrytym potencjałem.

Garderoby z indywidualnie zaplanowanym układem powierzchni przechowywania to marzenie wielu naszych klientów. Jesteśmy po to, by realizować wyobrażenia z sposób przemyślany i efektowny wizualnie, niezależnie od wielkości pomieszczeń. Dopasowujemy plan zagospodarowania szaf do Państwa oczekiwań, wykorzystując dodatkowe akcesoria, jak wieszaki paski, spodnie, kosze, szuflady i półki. Bo nowoczesny dom, w naszym rozumieniu to synonim wygody.

rolex replika rolex replica relojes de imitacion replicas de relojes

 tworzymy Meble dla wymagających

     Meble na wymiar, to rozwiązanie dla osób ceniących dopasowanie, perfekcje i możliwość nieograniczonych wyborów kształtów, wzorów i kolorów. Sprawdzą się zarówno w dużych domach z przestronnymi pokojami, jak i w małych przytulnych mieszkaniach. Naszą firmę tworzymy z myślą o przyszłych użytkownikach, wpisując się w najnowsze rozwiązania.

kontakt