Meble łazienkowe

Zmieniamy wygląd pomieszczeń użytkowych, nawiązując do tradycyjnych cech rzemiosła oraz inwestując czas i wiedzę we wdrażanie idei nowoczesnego designu. Projektując meble do łazienki na zamówienie wykorzystujemy prostotę geometryczną, stroniąc od nadmiernie bogatej ornamentyki, by w ten sposób podkreślić atuty każdego projektowanego pomieszczenia.

Klasyka, która Cię zaskoczy

Łączymy pozornie kontrastujące z sobą materiały, tworząc nowoczesne rozwiązania zapewniające funkcjonalność i ergonomiczne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Projektujemy w naszym zakładzie w Rzeszowie meble łazienkowe na wymiar, na zamówienie indywidualne klientów otwierając im drogę do świata designu, który świadomie wdrażany potrafi sprawiać przyjemność oraz wizualnie zaskakiwać. Jego minimalistyczne oblicze, stworzone przy użyciu drewna pozwala na zabawę dodatkami, stanowiąc solidną bazę, a jednocześnie tworząc stylowe tło dla codziennych czynności.

Nowoczesne rozwiązania na wymiar

Nasze realizacje mają na celu każdemu wnętrzu dodać charakteru. Meble łazienkowe na zamówienie, produkowane na wymiar to jeden z naszych kluczowych produktów, dostosowanych do możliwości przestrzennych wnętrza oraz szczególnych, indywidualnych oczekiwań użytkownika. Własnoręcznie zaprojektowane i wykonane meble do łazienki na wymiar cechują się wysoką odpornością na zwiększoną wilgotność oraz harmonijną kompozycją formy, funkcjonalności oraz użyteczności.

Każdy zamówiony projekt wykańczamy w dowolnym, wskazanym przez klienta stylu – od ponadczasowej klasyki angielskiej, po współczesne, niekiedy zaskakująco futurystyczne formy.

Zobacz nasze realizacje