Jak działamy?

Wykorzystujemy własne doświadczenie budując nowoczesny obraz tradycyjnego rzemiosła. Wybieramy proste i efektowne zarazem oblicze designu, stawiając na spójność form, kolorystyki i faktur. Geometryczny minimalizm, pełna współczesnych inspiracji klasyka i ponadczasowa funkcjonalność to ważne cechy koncepcji, wdrażanej przez nas podczas realizacji indywidualnych zleceń naszych klientów.

Współpracę rozpoczynamy zawsze od spotkania w miejscu inwestycji, gdzie dokonujemy wstępnej oceny możliwości przestrzennych, dopasowujemy do nich obraz Państwa oczekiwań oraz określamy materiały i akcesoria, niezbędne do produkcji mebli. Dokonując pomiarów parametrów pomieszczeń wykorzystujemy nowoczesne technologie, nie pozostawiając miejsca na jakiekolwiek błędy.

Zwracając uwagę na indywidualne potrzeby mieszkańców, funkcjonalność, a tym samym komfort użytkowania pomieszczeń wykonujemy wstępny projekt zabudowy, uwzględniając zarówno możliwości techniczne, jak i ekonomiczne. To pozwala nam na przedstawienie Państwu już na początku wstępnego kosztorysu inwestycji. Wyceny możemy dokonać również na podstawie wysłanego online szkicu zabudowy. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i elastycznie, uwzględniając możliwości wykonania również dodatkowych usług.

Spotkanie pomiarowe i dokonywana wówczas wycena nie jest dla Państwa zobowiązująca i bezpłatna, stanowi wstępną ocenę koncepcji. Na życzenie umożliwiamy również stworzenie szczegółowego projektu oraz jego wizualizacji. Decydując się na podpisanie umowy, otrzymują Państwo od nas zwrot kosztów jej wykonania. Po ostatecznym ustaleniu szczegółów, w celu dodatkowego potwierdzenia zawarcia umowy pobieramy zaliczkę w wysokości 50% ceny inwestycji.