O nas

     Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją mebli na wymiar. Oferujemy Państwu wysokiej jakości meble kuchenne, łazienkowe, szafy wnękowe, garderoby, jak również zabudowę pomieszczeń o skomplikowanym układzie i niewielkiej powierzchni.
W swojej pracy stawiamy na ciągły rozwój, aby w pełni zaspokoić oczekiwania naszych klientów. Przy produkcji mebli korzystamy z najlepszych materiałów i akcesoriów, dbając przy tym o dokładność i solidność wykonania.

Meble, które wykonujemy

Meble kuchenne na wymiar

Projektujemy i produkujemy wysokiej jakości kuchnie dopasowane do pomieszczenia i wymagań użytkowników. Nasze kuchnie, to połączenie wyjątkowego wzornictwa, funkcjonalności i wygody, wykończone w każdym możliwym stylu, od pięknie zdobionego,bogatego i ponadczasowego stylu angielskiego, po proste i gładkie współczesne formy. 

Szafy, szafy wnękowe, zabudowy wnętrz

W naszej ofercie obok standardowych szaf wnękowych i wolnostojących z drzwiami przesuwnymi lub uchylnymi, posiadamy szafy i zabudowy wypełniające nawet najmniejsze zakamarki, które z pozoru, na pierwszy rzut oka nie wyglądają jak dodatkowe miejsca do przechowywania. Wykonujemy również zabudowy pomieszczeń ze skosami oraz zabudowy wnęk schodowych. Oferujemy szafy ubraniowe, szafy gospodarcze, szafy biurowe.

Garderoby

Garderoba wykonana na wymiar, to marzenie każdej kobiety. Dobrze zaprojektowana i przemyślana przestrzeń garderoby pozwoli na pomieszczenie sporej ilości ubrań i drobiazgów, a wyposażenie dodatkowe (takie jak wieszaki na paski, wieszaki na spodnie czy kosze), podniosą komfort użytkowania.

 tworzymy Meble dla wymagających

     Meble na wymiar, to rozwiązanie dla osób ceniących dopasowanie, perfekcje i możliwość nieograniczonych wyborów kształtów, wzorów i kolorów. Sprawdzą się zarówno w dużych domach z przestronnymi pokojami, jak i w małych przytulnych mieszkaniach. Naszą firmę tworzymy z myślą o przyszłych użytkownikach, wpisując się w najnowsze rozwiązania.

kontakt