Meble na kuchenne

Projektujemy i produkujemy wysokiej jakości kuchnie dopasowane do pomieszczenia i wymagań użytkowników. Nasze kuchnie, to połączenie wyjątkowego wzornictwa, funkcjonalności i wygody, wykończone w każdym możliwym stylu, od pięknie zdobionego,bogatego i ponadczasowego stylu angielskiego, po proste i gładkie współczesne formy. 

Zobacz nasze realizacje

Nowoczesne kuchnie na wymiar

Prostota i czysta forma z dominacją lakierowanych elementów. Pięknie prezentuje się zarówno w dużych kuchniach jak i aneksach kuchennych. Kuchnię można zaprojektować w jasnych, bezpiecznych kolorach, lub dodać jej wyjątkowego wyrazu poprzez soczyste i mocne akcenty.  

Meble kuchenne tradycyjne

Tradycyjne kuchnie zawsze kusiły pięknymi kształtami i wykorzystaniem naturalnych materiałów. Fronty ramowo - płycinowe czy gięte fronty drewniane idealnie łączą się z kamiennymi blatami, tworząc atmosferę rodzinnego ogniska oraz nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat.  

Wysoka jakość

Wysoka jakość wykonania mebli, zastosowanych materiałów oraz dbałość o szczegóły. najlepsze komponenty wpływają na trwałość naszych produktów.

Terminowość

Terminowość, możliwość negocjacji i elastyczne podejście do każdego realizowanego projektu, a w szczególności dogodne terminy montażu.