Jak działamy?

Współpracę z klientem rozpoczynamy od spotkania w miejscu zlecenia. Podczas rozmowy określamy Państwa oczekiwania, tak aby w jak najwyższym stopniu dopasować naszą ofertę do Państwa potrzeb. Wybieramy materiały i akcesoria jakie miały by być użyte do produkcji mebli. Za pomocą dalmierza laserowego dokonujemy pomiaru pomieszczenia. W następnej kolejności tworzymy wstępny szkic zabudowy, zwracając uwagę na funkcjonalność, wygodę użytkowania, a także możliwości techniczne. Przedstawiamy możliwe rozwiązania, zarówno pod względem technicznym jak i ekonomicznym.

Na podstawie zebranych informacji oraz Państwa wytycznych przedstawiamy kosztorys inwestycji. Wstępną wycenę mebli możemy dokonać także, na podstawie projektu (szkicu) zabudowy wysłanego na nasz adres mailowy. Każda zabudowa meblowa wyceniana jest indywidualnie.
Ceny dodatkowych usług niezwiązanych bezpośrednio z montażem mebli znajdują się w zakładce cennik.
Zarówno spotkanie pomiarowe jak i wycena dokonana na podstawie przesłanych informacji jest bezpłatna i niezobowiązująca.
Na Państwa życzenie możemy wykonać projekt koncepcyjny wraz z wizualizacją.
W przypadku podpisania z nami umowy, zwracamy koszt wizualizacji. Po podpisaniu umowy i uzgodnieniu ostatecznych szczegółów, pobieramy zaliczkę w wysokości 50% ceny inwestycji.