Szafy i garderoby na wymiar

Projektowane przez nas szafy i garderoby na wymiar są bardzo pojemne i wygodne do przechowywania różnych rzeczy. Wymiary szafy dopasowane są idealnie do pomieszczenia lub zagospodarowanej wnęki.  Szafy wykonywane przez nas na zamówienie są głównie z płyty wiórowej laminowanej.Płyta taka idealnie sprawdza się wewnątrz szafy. Na życzenie klienta wszystkie lub tylko widoczne elementy korpusu możemy wykonać z płyt fornirowanych lub lakierowanych. Posiadamy szeroki wybór kolorystyki, dekorów i wzorów, dzięki czemu z łatwością możemy dobrać dekor do mebli, które już znajdują się w pomieszczeniu, lub ożywić nowe mieszkanie najnowszymi wzorami.

Zobacz nasze realizacje

Szafy ubraniowe

Służą do przechowywania ubrań. Można umiejscowić je w przedpokoju, w sypialni lub w garderobie. Wyposażone są w dużą ilość półek i drążków oraz szuflady bieliźniane.  

Szafy gospodarcze

Służą do przechowywania np.: deski do prasowania, rozkładanej suszarki, czy odkurzacza. Wyposażone zawsze są w odpowiedniej wielkości półki i uchwyty.

Szafy biurowe

Bardzo dobre rozwiązanie dla biur oraz domowych gabinetów. Posiadające przeźroczyste drzwiczki przesuwne sprawdzą się do przechowywania segregatorów na dokumenty.

Szafy kuchenne

Jeśli nie posiadamy domowej spiżarki, taka szafa może być alternatywą. Wyposażona w maksymalną ilość półek z przeznaczeniem na domowe przetwory i zimowe zapasy. 

Montaż bez wiercenia

Wyjątkowe pomysły na projekt zgodne z najnowszymi trendami. Opieka projektanta od wstępnego projektu, aż do zakończenia montażu i odbioru prac.

Przyjazne środowisku

Wysoka jakość wykonania mebli, zastosowanych materiałów oraz dbałość o szczegóły. najlepsze komponenty wpływają na trwałość naszych produktów.

Najwyższa jakość

Terminowość, możliwość negocjacji i elastyczne podejście do każdego realizowanego projektu, a w szczególności dogodne terminy montażu.